copy na stronę www

Gitary Martin

Gitary Martin – copy na stronę www

Martin to jeden z największych producentów gitar na świecie; absolutna czołówka w swojej dziedzinie. Ta rodzinna firma dzięki swoim instrumentom przyczyniła się do powstania i rozwoju ogromnej liczby współcześnie znanych gatunków muzycznych.

Jako copywriter Lauda Central Europe, oficjalnego dystrybutora produktów Martin w Polsce, miałem okazję brać spory udział w powstaniu oficjalnej polskiej strony tego legendarnego brandu.

wyzwania
dodatkowe informacje

W tym przypadku nie napotkałem szczególnych przeszkód. Przed laty miałem do czynienia z instrumentami strunowymi od praktycznej strony – grałem na gitarze basowej. Znam więc większość specjalistycznej terminologii, jak i jej kolokwialne odpowiedniki.

Dzięki temu byłem w stanie błyskawicznie przygotować adekwatne copy na stronę, bazując na źródłach od producenta.

Wykonałem całość tekstu widocznego na stronie głównej. Jestem też autorem opisów produktowych zamieszczonych tam wstępnie kilku modeli gitar oraz strun.

Jeśli chodzi o wygląd strony, nie brałem udziału w tej części prac. Za wszystkie kwestie związane z designem odpowiadała inna osoba. Moim zadaniem było dowiezienie wyłącznie samego copy.

podsumowanie
szczegóły

Nie da się ukryć: uwielbiam pracować z dużymi nazwami. Możliwość tworzenia contentu przedstawiającego producenta z prawie dwustuletnią tradycją, znanego wśród muzyków w każdym zakątku świata, była elektryzującym doświadczeniem.

Z pasją rzuciłem się do realizacji zadania, przeczesując zasoby udostępniane przez Martin i zapoznając się z licznymi ciekawostkami na temat marki.

Branża
muzyka, instrumenty muzyczne

Klient
Lauda Central Europe

Rola
copywriter

Data
listopad 2021

strona w dniu publikacji (screenshot)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *