copywriter

myClover

myClover – copywriter

Pod nazwą myClover kryje się gdańska pracownia jubilerska specjalizująca się w wytwarzaniu srebrnej i złotej biżuterii. A także sklep e-commerce, który tę biżuterię oferuje klientom, udostępniając również usługę personalizacji poprzez laserowe grawerowanie.

wyzwania
Charakter współpracy

Stworzyłem docelową strukturę opisu produktowego w sklepie, a następnie w trakcie kolejnych zleceń wykonałem… Nie pamiętam dokładnej liczby, ale nie skłamię pisząc, że około setki opisów produktów.

W tym wypadku ciężko mówić o jakimkolwiek wyzwaniu – w trakcie wykonywania zlecenia nie napotkałem żadnych przeszkód, z którymi trudno było mi sobie poradzić.

Naszą współpracę można uznać za ciągłą, choć zawsze opierała się o pojedyncze zlecenia, polegające na wykonaniu określonej liczby opisów.

O współpracy mogę wypowiedzieć się jedynie w superlatywach. Wyjątkowo sprawna i przejrzysta komunikacja znacznie ułatwiła wykonywanie poszczególnych zleceń.

Ponadto, nadsyłane przez załogę myClover uwagi do mojego copy były zawsze konkretne, co usprawniało prace nad drugimi wersjami tekstu.

Podsumowanie
Szczegóły

Choć tematyka związana z biżuterią była dla mnie egzotyczna, nie okazało się to problemem. Głównie dlatego, że zawsze mogłem odezwać się po radę do pracowników myClover w razie wątpliwości, ale nie tylko.

Do tej pory często okazywało się, że branże bliżej mi nieznane i na pierwszy rzut oka nie pasujące do mnie w choćby minimalnym stopniu, przynosiły przyjemne i rozwijające wyzwania, z efektów których zadowolone były obie strony. Nie inaczej było tym razem.

Link do sklepu: myclover.pl

Branża
jubiler, sklep e-commerce

Klient
myClover

Rola
copywriter

Data
listopad 2020 – obecnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *